İLERİ SEVİYE AKUPUNKTUR EĞİTİM PROGRAMI
ocak -temmuz 2017
Bu program kapsamında 8 saat teorik eğitime, 32 saat ise gözetim altında pratik ve klinik uygulamaya ayrılacaktır. Eğitim için öngörülen süre 1 hafta içi olup teorik ve pratik program koordineli olarak yürütülecektir. Uygulamalar sırasında üst düzeyde klinik paylaşım imkanı sağlanacaktır.

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.
 


VİDEOLARIMI YENİLEDİM.MUTLAKA İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
VİDEOLARIM İÇİN TIKLAYIN


 

Instagram 

 
Aynalara bakmak istemiyorsunuz. Tartıya çıkmak istemiyorsunuz…

32 yıllık hekimlik ve akupunktur tecrübelerime dayanarak sizlere gerçekten güvenip kullanabileceğiniz PROTELAN’ı sunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Murat TOPOĞLU apple uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 
Protelan Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
 
 
 
 
 
 
 
 
Kullanıcı Adı: Şifre: Kod: ( 6034 )
I2PL NEDİR?  
I2PL ışıkla yapılan tedavilerden bir tanesidir. 

intense: Pulse Light I2PL ‘in açılımı.2.jenerasyon. (2.nesil yoğunlaştırılmış atılımlı ışıktır). Fotoğraf flaşı şeklinde olan ışık kaynağının özel filtrelenerek insan cildine belirli dalga ve değişik aplikatörlerle uygulanmasıdır.

I2PL ışığı gözle görülebilen parlak bir ışık kaynağıdır. Kesinlikle lazerle alakası yoktur.I2PL’in ışığı kızıl ötesi ve mor ötesi arasındaki görünen dalga boylarını içerir. Bu ışınlar; amaca göre filtrelenerek insan cildine en zararsız ve etkin bir tedavi aracı haline getirilmiştir.I2PL’in başlıca etkileri yüzde ve vücuttaki lekeler (güneş, gebelik vs ) örümcek ağı şeklinde görülen kılcal damarlar, akne (sivilce), istenmeyen tüylerin azaltılmasını (epilasyon) sağlamaktır.

Photorejuvenation (Cilt gençleştirme) cildin gençleştirilmesi için uygulanan bir foto-peelingdir. Burada cilt altındaki kollejen oluşumu ve çoğalmasını tetikleyerek ince çizgilerin azalmasına neden olur ayrıca cilt gözeneklerini küçültür. Göğüs dekoltesinde ve sırtta güneşe bağlı  oluşan lekelerde de oldukça etkilidir. Uygulama ağrı oldukça az duyulur. Cilt gençleştirme 4–6 ayda 1 kez 30 dakikalık bir seans şeklinde uygulanır. Leke tedavisi ise lekenin koyuluk büyüklük ve bölgesine göre 3–5 tedavi yeterlidir. Tedaviler ayda 1 kez uygulanır.

 
Yaz Boyutu: 
     
Bu Blmdeki Dier Yazlar
 
 
 
 
 

Akupunktur Derneği

Dr. Murat Topoğlu Resmi Sitesi Tüm Hakları Korunmaktadır. Site içerisinde kullanılan tüm materyaller resimler videolar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kullanılamaz.
YASAL UYARI: Sitemizde verilen bilgiler genel bilgilerdir ve tavsiye niteliğindedir.Her şahsın organizması ayrı olduğundan, detaylı muayene ve bilgi alma işleminden sonra kişilere özel uygulamalar yapılmalıdır.Sitedeki bilgilerin muayene olmaksızın kullanımından kaynaklanan sorumluluk kullanıcıya aittir. Site içeriğinin izinsiz kullanımı, ilgili mevzuata aykırılık oluşturduğundan yasaktır ve  bu konudaki haklarımız saklıdır.Siteye giriş yapan kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.