İLERİ SEVİYE AKUPUNKTUR EĞİTİM PROGRAMI
ocak -temmuz 2017
Bu program kapsamında 8 saat teorik eğitime, 32 saat ise gözetim altında pratik ve klinik uygulamaya ayrılacaktır. Eğitim için öngörülen süre 1 hafta içi olup teorik ve pratik program koordineli olarak yürütülecektir. Uygulamalar sırasında üst düzeyde klinik paylaşım imkanı sağlanacaktır.

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.
 


VİDEOLARIMI YENİLEDİM.MUTLAKA İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
VİDEOLARIM İÇİN TIKLAYIN


 

Instagram 

 
Aynalara bakmak istemiyorsunuz. Tartıya çıkmak istemiyorsunuz…

32 yıllık hekimlik ve akupunktur tecrübelerime dayanarak sizlere gerçekten güvenip kullanabileceğiniz PROTELAN’ı sunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Murat TOPOĞLU apple uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 
Protelan Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
 
 
 
 
 
 
 
 
Kullanıcı Adı: Şifre: Kod: ( 5491 )
VERİLEN KİLOLARIN KORUNMASI  
Öncelikle doktorunuzu ayda 1 kez bile olsun bırakmayın kuaföre gitmiyormusunuz? yağ kuaförü olarak görün 6 ay mutlaka ayda 1 kez gidin sonrada senede 2 kez yeterli.Nasıl almayacağız?Sabah normal kahvaltıda 1 dilim ekmek,peynir,domates,salatalık,3 zeytin yiyin öğlen ve akşamda eve ne yemek yapılmış 1 çeşit ve 1 tabak + salata yoğurt yiyebilirsiniz.Yani 1 tabak etli bamya + salata yoğurt akşamda 1 tabak karnı yarık + salata yoğurt ayrıca haftanın 2 günüde sütlü veya meyvalı tatlı yerseniz (şu unlu tatlılara baklava ve kadayıfa dokunmayın)kilo genellikle alınmaz kalıcı olur.Bir de suyu az içenler kesinlikle kilo almaya meyilli olurlar.Onun için mutlaka günde 2-2.5 lt su içmeliyiz.

Bu gün  diyelim diyeti bozdunuz ertesi gün tüm gün salata + yoğurtla beslenirseniz bu durumu telafi edersiniz.
 
 

 
Yaz Boyutu: 
     
Bu Blmdeki Dier Yazlar
 
 
 
 
 

Akupunktur Derneği

Dr. Murat Topoğlu Resmi Sitesi Tüm Hakları Korunmaktadır. Site içerisinde kullanılan tüm materyaller resimler videolar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kullanılamaz.
YASAL UYARI: Sitemizde verilen bilgiler genel bilgilerdir ve tavsiye niteliğindedir.Her şahsın organizması ayrı olduğundan, detaylı muayene ve bilgi alma işleminden sonra kişilere özel uygulamalar yapılmalıdır.Sitedeki bilgilerin muayene olmaksızın kullanımından kaynaklanan sorumluluk kullanıcıya aittir. Site içeriğinin izinsiz kullanımı, ilgili mevzuata aykırılık oluşturduğundan yasaktır ve  bu konudaki haklarımız saklıdır.Siteye giriş yapan kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.