İLERİ SEVİYE AKUPUNKTUR EĞİTİM PROGRAMI
ocak -temmuz 2017
Bu program kapsamında 8 saat teorik eğitime, 32 saat ise gözetim altında pratik ve klinik uygulamaya ayrılacaktır. Eğitim için öngörülen süre 1 hafta içi olup teorik ve pratik program koordineli olarak yürütülecektir. Uygulamalar sırasında üst düzeyde klinik paylaşım imkanı sağlanacaktır.

Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Tıklayınız.
 


VİDEOLARIMI YENİLEDİM.MUTLAKA İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM
VİDEOLARIM İÇİN TIKLAYIN


 

Instagram 

 
Aynalara bakmak istemiyorsunuz. Tartıya çıkmak istemiyorsunuz…

32 yıllık hekimlik ve akupunktur tecrübelerime dayanarak sizlere gerçekten güvenip kullanabileceğiniz PROTELAN’ı sunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Murat TOPOĞLU apple uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 
Protelan Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin
 
 
 
 
 
 
 
 
Kullanıcı Adı: Şifre: Kod: ( 10234 )
IZGARA KARIŞIK SEBZE  

Izgarada karışık sebze:

55 kcal/porsiyon
2 kişilik Fırın 200 dereceye getirilir.
 

Malzemeler
  • 1 havuç
  • 1 patlıcan
  • 1 kabak
  • 1 domates
  • 2 yemek kaşığı zeytinyağı
  • 5-6 dal taze fesleğen yaprağı
  • 1 paket çeşnili sebze tozu

Hazırlanışı

Alaca soyduğunuz patlıcanı ince yuvarlaklar şeklinde dilimleyin. Havuçları ikiye bölüp ince çubuk şeklinde dilimledikten sonra, kabağı da ikiye bölüp, uzunlamasına ince dilimler şeklinde doğrayın. Domatesi de yuvarlak dilimleyin. Hazırladığınız tüm sebzeleri bir fırın kabına dizdikten sonra üzerine zeytinyağını dökün. Malzemeyi taze fesleğen yaprakları ve çeşnili sebze tozuyla birlikte 10 dakika dinlendirin. Terbiye edilmiş sebzeleri 200 dereceye ayarlanmış fırın ızgarasında her iki tarafları da kızarana dek yaklaşık 10-15 dakika ızgara yapın.

 
Yaz Boyutu: 
     
Bu Blmdeki Dier Yazlar
 
 
 
 
 

Akupunktur Derneği

Dr. Murat Topoğlu Resmi Sitesi Tüm Hakları Korunmaktadır. Site içerisinde kullanılan tüm materyaller resimler videolar kaynak gösterilerek dahi izinsiz kullanılamaz.
YASAL UYARI: Sitemizde verilen bilgiler genel bilgilerdir ve tavsiye niteliğindedir.Her şahsın organizması ayrı olduğundan, detaylı muayene ve bilgi alma işleminden sonra kişilere özel uygulamalar yapılmalıdır.Sitedeki bilgilerin muayene olmaksızın kullanımından kaynaklanan sorumluluk kullanıcıya aittir. Site içeriğinin izinsiz kullanımı, ilgili mevzuata aykırılık oluşturduğundan yasaktır ve  bu konudaki haklarımız saklıdır.Siteye giriş yapan kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır.