Naturbes Omega

Naturbes-Omega

Naturbes OMEGA Omega 11 içeren Türkiye’nin tek ürünüdür. İnsan gelişimi ve sağlığı açısından çok önemli olan yağ asitlerinin tamamını (Omega 3, omega 5, omega 6, omega7, omega 9 ve omega 11 (Cod Liver Oil)) içerir. EPA ve DHA oranları bakımından yüksektir.

Naturbes Vitasmin

Naturbes Vitasmin içindeki 44 etken maddeyle Dünya’da bir ilktir. 13 multivitamin, 14 multimineral, 17 antioksidan içermektedir. Özellikle C vitamininden 6.000 kat, E vitamininden 550 kat daha güçlü olan dünyanın en güçlü 2. antioksidanı olan astaksantin barındırmaktadır.

Naturbes Liposlimmer

Naturbes Liposlimmer dünya bilim adamlarının da ortak görüşte birleştiği 9 etken etken maddesi ile selülitlerin azalmasına, cildin sıkışmasına yumuşak ve gergin bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Naturbes Protelan

Naturbes Protelan Kilo Verme Amaçlı Kalorisi Kısıtlanmış Öğün Yerine Tüketilen Gıdadır. İlaç, Çay, Gıda Takviyesi değildir. İçinde SOYA, GDO, TATLANDIRICI bulunmaz, şeker ilave edilmemiştir.

Hep Birlikte Yeni Başlangıçlara

Dr. Murat Topoğlu Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz

Akupunktur Tedavileri

Akupunktur iğne veya lazer ile uyarmak, Çin tıbbında vücudun kimi noktalarına çok ince uçlu özel iğneler batırılarak yapılan tedavi şeklidir ve Latince iki kelimenin birleşiminden oluşur: Genel olarak, çelik, gümüş veya altından yapılmış özel akupunktur iğnelerinin belli noktalara batırılması ile yapılan tedavidir. 

Bölgesel Zayıflama

Kadınlar özellikle kalça, erkekler ise göbek bölgesindeki yağlardan şikayetçidir. Bunun sebebi ise hormonlardır.  Diyetle ve özel egzersiz programlarıyla bölgesel zayıflama diye bir şey mümkün değildir bu durumda bölgesel zayıflama devreye girer.

Ozon Tedavisi

Ozon hâli hazırda atmosferde bulunan bir gazdır. Güneşten gelen ultraviyole ışınları atmosferdeki ozon tabakasından geçerken bu gazın bir kısmını oksijen ( O 2) haline dönüştürerek dünyamıza iletir. Bizde bu hava içindeki oksijeni alarak yaşamımızı devam ettiririz.

Tedavilerimiz

Dr. Murat TOPOĞLU Akupunktur Tedavileri

Faydalı Bilgiler

Son Haber ve Makaleler